|E martë, Shtator 19, 2017

Ja cila është gazetarja sportive më e mirë në botë. 

images     Në vitin 2010 në Afrikën e Jugut, ishte Sara Carbonero femra e vlerësuar si mbretëresha e gazetareve sportive.

Në kampionatin botëror të Brazilit, ky vlerësim i kalon meksikanes Ines Sainz 36 vjeç, gazetare sportive në Tv Azteca.

Ajo ka dalë në shumë kopertina revistash jo vetëm për intervistat e saj ekskluzive me Cristiano Ronaldo dhe Pele, por edhe për bukurinë e saj.

Në profilin e saj në Twitter, Ines numëron 893 mijë ndjekës, ndërca cilësohet si “E dashura e sportit, e familjes dhe e Meksikës”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Burgu-Drenove
Burgjet “rrafsh”, të arrestuarit dërgohen në Durrës dhe Krujë.

Tiranë - Paraburgimet “Jordan Misja” dhe “Mine Peza” në Tiranë, të njohura përkatësisht si paraburgimet 313 dhe 302, nuk kanë...

Close