|E premte, Korrik 21, 2017

Ja cila është gazetarja sportive më e mirë në botë. 

images     Në vitin 2010 në Afrikën e Jugut, ishte Sara Carbonero femra e vlerësuar si mbretëresha e gazetareve sportive.

Në kampionatin botëror të Brazilit, ky vlerësim i kalon meksikanes Ines Sainz 36 vjeç, gazetare sportive në Tv Azteca.

Ajo ka dalë në shumë kopertina revistash jo vetëm për intervistat e saj ekskluzive me Cristiano Ronaldo dhe Pele, por edhe për bukurinë e saj.

Në profilin e saj në Twitter, Ines numëron 893 mijë ndjekës, ndërca cilësohet si “E dashura e sportit, e familjes dhe e Meksikës”.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Protesta e opozitës/ Rama në facebook, mbahuni burra

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar protestën e PD me një fotomontazh të disa prej figurave të PD dhe aleatëve të...

Close