|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Ja cila është pornoja e parë shqiptare 

Nëse kthehemi në kohën e para luftës, gjegjësisht në vitet e 90-ta, kujtojmë vetëm ditë të zeza, vuajtje, dhimbje, erë lufte, shkruan “Kosovarja”.

Në përgjithësi jeta ishte e zymtë dhe kalonte nënë ethe.

Por, është e kuptueshme që dashuria e të bërit dashuri nuk është ndalur asnjëherë. Bile, edhe në të 90-tat ka pasur shqiptar që kanë menduar ta incizojnë vetën teksa qonin dashuri

Në fund të viteve 90-të, u bë hit një video incizim me pullë të kuqe, që u quajt “Ragipi”, për shkak të personit të filmuar.

U thanë shumë versione se si kjo videokasetë u bë publike. E, legjendat urbane vazhdojnë të dëgjohen edhe sot e kësaj dite.

“Ragipi”, mbetet porno e parë shqipe, pavarësisht paralajmërimeve se të tjera po vijnë…

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Faleminderit Mark

Nga ÇIM PEKA - Shqipëria ndodhet sot në nja kaos total ekonomik, politik, gjeopolitik, mediatik, madje dhe identitar. As në vitin 1997 shqiptarët nuk kanë qenë kaq të paqartë, të pasigurtë,...

Close