|E diel, Shkurt 25, 2018

Ja cilët shtete kanë femrat dhe meshkujt më sexi. 

zajmina shtrihet me dy meshkuj    Një agjenci turistike “Miss Travel” ka zhvilluar një anketë duke pyetur klientët e saj, meshkuj dhe femra ,se: “Nga cili shtet janë meshkujt dhe femrat më seksi?”, duke iu referuar përceptimeve nga pushimet ku kanë kaluar të anketuarit. Konkluzionet dolën se partnerët më seksi janë nga Amerika e Jugut dhe saktësisht nga Brazili, atje ku tani po mbahet Kampionati Botëror në futboll.

Në anën tjetër përzgjedhja e burrave ishte një befasi e këndshme për Australianët ngase pikërisht meshkujt e këtij shteti/kontinenti dolën të jenë me seksi!
Ja renditja sipas vendeve:

Meshkujt më seksi:

10. Holanda
9.Kandaja
8. Brazili
7. Irlanda
6. Amerika
5. Spanja
4. Skocia
3. Anglia
2. Italia
1. Australia

Femrat më seksi

10. Kanadaja
9. Afrika e Jugut
8. Bullgaria
7. Australia
6. Spnaja
5. Filipinet
4. Britania
3. Kolumbia
2. Rusia
1. Brazili

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
4 oficerë policie “mjekë” arrestojnë trafikantët

Korçë - Gjashtë persona kanë...

Close