|Sunday, October 23, 2016
  • NA NDIQ NË

Ja dhe kopja e Ibrahimoviç në ‘Old Trafford’ (foto) 

ibra-coveer_1474752033-2872598

Zlatan Ibrahimovic është njoftuar me kopjen e tij

Ylli i Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic, është idol për shumë tifozë. Të shtunën, një prej të shumtëve pati mundësinë ta realizojë ëndrrën e tij – duke prekur Ibran.

Ai madje dukej pothuajse si suedezi, ky i fundit filloi të buzëqesh kur pa tifozin që kishte mjekrën e flokët si të tijtë. /Express/

Add a Comment

%d bloggers like this: