|E enjte, Mars 30, 2017

Ja dhe kopja e Ibrahimoviç në ‘Old Trafford’ (foto) 

Zlatan Ibrahimovic është njoftuar me kopjen e tij

Ylli i Manchester Unitedit, Zlatan Ibrahimovic, është idol për shumë tifozë. Të shtunën, një prej të shumtëve pati mundësinë ta realizojë ëndrrën e tij – duke prekur Ibran.

Ai madje dukej pothuajse si suedezi, ky i fundit filloi të buzëqesh kur pa tifozin që kishte mjekrën e flokët si të tijtë. /Express/

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/sWM7U77R7D https://t.co/3oixT16cFl
4,031 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gazetarët nga Shqipëria, Mali i Zi, Kosova, Presheva 3 ditë bashkë në Fier e Berat- Aktivitetet, diskutimet për TAP dhe çmimet

https://www.facebook.com/ALB365.LAJME/videos/1882364945332102/ Tre vjet më parë dega e Unionit të Gazetarëve të Qarkut , Elbasan , inicoi “ veprimtarinë “Dita e...

Close