|E mërkurë, Gusht 16, 2017

Ja emrat në garë për Avokat të Popullit 

Katër janë kandidaturat për Avokatin e ri të Popullit. Krahas Ilgi Totozanit, i cili rikandidon sërish për këtë post, janë edhe tre emra të tjerë, përkatësisht Marsela Topuzi, Altin Goxhaj dhe Adrian Liçaj.

Aplikimet për këtë pozicion janë mbyllur më 22 tetor. Mandati aktual i Totozanit, përfundon më 22 dhjetor.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Avokati i Gjykatës së Lartë në shërbim të grupit shqiptar të kokainës

Britani - Një avokat që punonte pranë një Gjykate të Lartë në Britani është dënuar nga gjykata atje. Omar Khahn,...

Close