|Saturday, October 22, 2016
  • NA NDIQ NË

Ja emrat e viktimave të aksidentit në Sukth (fotot) 

img_0549

Aksident me permsa tragjike ne Durres. Policia ka njoftuar emrat e viktimave të aksidentit në austradën Tiranë – Durrës: Djali quhet Dashnor Deliallisi, 36 vjeç nga Durrësi.

Policia njoftoi se “Mjeti tip Benz me targa AA 979 GV, me drejtues shtetasin D.D. 36 vjeç, banues në Durrës është përplasur me mjetin tip Benz me targa AA 694 IL, në pronësi të shtetases G.Sh. 23 vjeçe, banuese në Sarandë”

Viktima tjetër është I.B.33 vjeçe, banuese në Tiranë, kurse identiteti i vajzës së tretë ende nuk është zbuluar.

Viktima mashkull, sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, ka qënë duke udhëtuar në sens së kundërt në autostradë dhe si pasojë, është përplasur me makinën që vinte përballë dhe ku udhëtonin 3 vajzat, që po njesoj humbën jetën nga përplasja e fortë e mjeteve.

Targa e Benzit ku udhëtonin 3 vajzat është: AA 694 IL ndërsa BENZ-i që drejtohej nga djali kishte targat: AA 979 GV.


img_0550 img_0551 img_0552

Add a Comment

%d bloggers like this: