|E enjte, Korrik 27, 2017

Ja emrat e viktimave të aksidentit në Sukth (fotot) 

Aksident me permsa tragjike ne Durres. Policia ka njoftuar emrat e viktimave të aksidentit në austradën Tiranë – Durrës: Djali quhet Dashnor Deliallisi, 36 vjeç nga Durrësi.

Policia njoftoi se “Mjeti tip Benz me targa AA 979 GV, me drejtues shtetasin D.D. 36 vjeç, banues në Durrës është përplasur me mjetin tip Benz me targa AA 694 IL, në pronësi të shtetases G.Sh. 23 vjeçe, banuese në Sarandë”

Viktima tjetër është I.B.33 vjeçe, banuese në Tiranë, kurse identiteti i vajzës së tretë ende nuk është zbuluar.

Viktima mashkull, sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, ka qënë duke udhëtuar në sens së kundërt në autostradë dhe si pasojë, është përplasur me makinën që vinte përballë dhe ku udhëtonin 3 vajzat, që po njesoj humbën jetën nga përplasja e fortë e mjeteve.

Targa e Benzit ku udhëtonin 3 vajzat është: AA 694 IL ndërsa BENZ-i që drejtohej nga djali kishte targat: AA 979 GV.


img_0550 img_0551 img_0552

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ksamilit të ‘mbarsur’ i plasin ujrat (foto e video) https://t.co/fz40qwG8vP https://t.co/U6TAxehqG0
11,300 people follow ALB365
Twitter Pic NateMain Twitter Pic AnilaLil Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama: Fronti kundërshtues i reformave udhëhiqet nga qeveria e vjetër

Tiranë - Takimet për anëtarësimet e reja në PS sot u zhvendosën në Tiranë. Kryeministri njëkohësisht kryetari i PS-së pyetjes...

Close