|E hënë, Korrik 24, 2017

Ja faktet që nuk i dinit për Brad Pitt dhe Angelina Jolie 

Pas 12 vitesh lidhje (2 martesë) martesa e çiftit më të preferuar, Brad Pitt dhe Angelina Jolie mori fund.

Kjo dashuri si e tyre, është gjithmonë shembull për të gjithë, por ja si u dashuruan ata:

1. Angelina nuk mendonte se do të krijonte afirmitet me Brad para se të niste filmi. Ajo mendonte që ai ishte aq i rregullt dhe i pastër, e ndërsa ajo shumë ‘’pis’’.

 2. Brad e refuzoi në fillim kërkesën për të marrë pjesë, por e pranoi atë më pas kur mori vesh se Angelina do të ishte pjesë e “Mr and Mrs Smith”.

3. Personazhi kryesor ‘’Jane Smith’’ iu ofrua Nicole Kidman si fillim, por e refuzoi pasi kishte projekte të tjera.

4. E ndërsa rolin e ‘’John’’ iu ofrua Johnny Depp, por ai po ashtu ishte shumë i zënë.

5. Angelina tha se ishte e lodhur nga skenari që fliste për një çift të martuar që dëshironin të vrisnin njëri- tjetrin, pasi ajo kishte dështuar në dy martesa personalisht.

 6. Ajo e kishte si shprehje ‘’Unë gjithmonë bie në dashuri kur punoj për një film’’, kjo deklaratë bëri shumë ‘’zhurmë’’ në raport me Jennifer Aniston, ish-bashkëshorten e Brad Pitt.
7. Egziston një skenë seksi mes Angelinës dhe Brad në film, por ata u detyruan ta largojnë nga filmi, megjithatë ajo pjesë gjendet online.

8. Jolie ka qenë e fiksuar me thikat, në shtëpinë e saj ka një dhomë ku koleksionon thika. Andaj asaj nuk i është dashur shumë punë për të luajtur me thikat në film.

9. Pitt dhe Jolie përdorën plumba real në film, kështu që mund të krijonin besim tek njëri- tjetri.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arreston dy shtetas https://t.co/fKf02G3jQq https://t.co/dyJg6F7JsN
11,312 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 2 kavajasve që grabisnin studentët kosovarë

Kavajë - Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Kavajës për “vjedhje me dhunë në bashkëpunim”. Të...

Close