|E diel, Janar 22, 2017

Ja faktet që nuk i dinit për Brad Pitt dhe Angelina Jolie 

Pas 12 vitesh lidhje (2 martesë) martesa e çiftit më të preferuar, Brad Pitt dhe Angelina Jolie mori fund.

Kjo dashuri si e tyre, është gjithmonë shembull për të gjithë, por ja si u dashuruan ata:

1. Angelina nuk mendonte se do të krijonte afirmitet me Brad para se të niste filmi. Ajo mendonte që ai ishte aq i rregullt dhe i pastër, e ndërsa ajo shumë ‘’pis’’.

 2. Brad e refuzoi në fillim kërkesën për të marrë pjesë, por e pranoi atë më pas kur mori vesh se Angelina do të ishte pjesë e “Mr and Mrs Smith”.

3. Personazhi kryesor ‘’Jane Smith’’ iu ofrua Nicole Kidman si fillim, por e refuzoi pasi kishte projekte të tjera.

4. E ndërsa rolin e ‘’John’’ iu ofrua Johnny Depp, por ai po ashtu ishte shumë i zënë.

5. Angelina tha se ishte e lodhur nga skenari që fliste për një çift të martuar që dëshironin të vrisnin njëri- tjetrin, pasi ajo kishte dështuar në dy martesa personalisht.

 6. Ajo e kishte si shprehje ‘’Unë gjithmonë bie në dashuri kur punoj për një film’’, kjo deklaratë bëri shumë ‘’zhurmë’’ në raport me Jennifer Aniston, ish-bashkëshorten e Brad Pitt.
7. Egziston një skenë seksi mes Angelinës dhe Brad në film, por ata u detyruan ta largojnë nga filmi, megjithatë ajo pjesë gjendet online.

8. Jolie ka qenë e fiksuar me thikat, në shtëpinë e saj ka një dhomë ku koleksionon thika. Andaj asaj nuk i është dashur shumë punë për të luajtur me thikat në film.

9. Pitt dhe Jolie përdorën plumba real në film, kështu që mund të krijonin besim tek njëri- tjetri.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia kufitare kap skaf 8 m të gjat me 2 italianë https://t.co/fzO4nfhDjr https://t.co/6XwK8GWdAo
501 people follow ALB365
Twitter Pic dessie_m Twitter Pic kencaill Twitter Pic davejone Twitter Pic kathryn_ Twitter Pic MJohnson Twitter Pic VirtuaIM Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kledi_g Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom Twitter Pic MurrayNe Twitter Pic UomoSupe Twitter Pic ardit_gj Twitter Pic misini_b Twitter Pic koinosap Twitter Pic Sokol905 Twitter Pic idamyrta Twitter Pic Hoxhalli Twitter Pic PetritCe
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zbarkojnë spanjollët, gazetarët spanjoll ngatërrojnë sallën (video)

Spanja ka mbërritur mbërritën në Shqipëri rreth 60 minuta me vonesë për shkak të motit të keq, ndërsa lojtarët dhe stafi teknik nuk kanë pranuar që të japin asnjë prononcim...

Close