|E martë, Qershor 27, 2017

Ja fanelat e përfaqësueses së Ksovës 

Më 3 qershor, përfaqësuesja e Kosovës në futboll luan ndeshjen e parë miqësore pas pranimit me të drejta të plota në UEFA dhe FIFA. Ajo në Frankfurt do të luajë ndaj Ishujve Faroe.

Pak ditë pasi, koha.net zbuloi fanellat e lojtarëve të Kosovës, përgjegjësi për përfaqësuesen e Kosovës Artan Govori ka treguar disa detaje për rekuizitat tjera.

Fëmijët që do të dalin në ndeshjen e parë miqësore pas pranimit në UEFA e FIFA krahas lojtarëve do të bartin fanella me ngjyrë të bardhë.

fanellat

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Zgjedhje 2017/ Ja deputetët e Qarkut Fier (lista) https://t.co/XiiMbGc9nc https://t.co/lkj13QHCd2
11,390 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Reagon PD ndaj ofertave të Metës

Sekretarja e për marrëdhënien me publikun në PD Grida Duma ka qenë e para që ka reaguar nga PD­-ja për...

Close