|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Ja femra me këmbët më të forta (fotot) 

Modelja e fitnesit, Natascha Encinosa, fitoi zemrat e mijëra njerëzve në internet kur postoi një fotografi në Instagram.

Encinosa shpërndan rregullisht fotografi në Instagram të trupit të saj, por më 14 shkurt ajo bëri diçka më ndryshe.

Ajo postoi një fotografi, ku e krahasoi veten me Chun Li nga “Street Fighter”, dhe fansat e saj u mahnitën, transmeton Gazeta Express.

Encinosa tregoi se ka këmbë të fuqishme sikur të Chun Li. Fotografia e saj origjinale u pëlqye 15,000 herë në Instagram.

     

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dua: Jam krenare që jam shqiptare (video)

Dua Lipa ka nxehur atmosferën me këngën e saja deirsa ka kënduar edhe këngë që nuk i ka kënduar më parë Këngët pritet që të jenë këngë pjesë e albumit...

Close