|E shtunë, Shtator 23, 2017

Ja femra që po çmend rrjewtet sociale me fotot sexi (fotot) 

Kara del Toro është emri i femrës meksikane që secilin mashkull do të bënte për vete me dukjen e saj

Bukuroshja është rritur të Texas të Amerikës ku edhe ka bërë famë si modele e Guess dhe Beachbunny.

Por, fama e saj është rritur edhe nga fotografitë e saj në rrjetet sociale të cilat nuk dojnë shumë koment. Del Toro i ka të gjithë që duhet ti ketë një femër bombastike.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama tek emisioni me Eni Vasilin: Kur të shoh ty më kujtohet një mashkull

Batutat dhe momentet e papritura kanë shoqëruar intervistën e Kryeministrit Edi Rama mbrëmjen e sotme në emisionin “Studio e Hapur”...

Close