|E diel, Qershor 25, 2017

Ja frutat që ju mbajnë lëkurën të mirë 

Të gjithë e dini se të hani sa më shumë fruta dhe perime luan një rol shumë të rëndësishëm në shëndetin tuaj.

Por a e dini se disa fruta janë veçanërisht të mira për lëkurën tuaj, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë janë disa nga to, provoni sa më shumë për një lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim (kush nuk do ta donte).

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kryeministria – S’është përmendur Meta në arbitrazhin e CEZ-it

Tiranë - Zyra e shtypit pranë Kryeministrisë ka reaguar lidhur me akuzat të publikuara në mediet se në deklarimet e...

Close