|E mërkurë, Korrik 26, 2017

Ja ilaçi që u shkrin dhjamin në bel, receta 

Xhenxhefili, limoni dhe kastraveci do t’ju ndihmojë të shkrini dhjamin në bark dhe në vithe brenda katër ditëve. Gjithashtu stimulon metabolizmin dhe ndihmon trupin të shkarkojë.

Ky lëng nuk bën çudinë, por me një, meny ushqimore të ndarë në pesë shujta të vogla, si dhe me ushtrime të rregullta fizike, beli juaj do të jetë më i hollë e stomaku shumë më i rrafshët pa vuajtur asnjë ditë të vetme urie.

Përbërësit:

– 8 gota ujë

– 1 lugë gjelle xhenxhefil, i grirë

– 1 kastravec, i ndarë ne pjesë

– Limona, të prerë

– 12 gjethe menteje

 Përgatitja:

Vendosini të gjithë përbërësit e freskët në një kavanoz. Që të lëshojnë sa më shumë ekstrakte, vendosini përbërësit që një natë më parë dhe për të marrë rezultate optimal pijeni për 4 ditë radhazi.

Gjithashtu hani pesë vakte të vegjël gjatë ditës, jini më aktivë dhe shijojeni këtë pije.

Do të eleminoni yndyrën e depozituar dhe do t’ju zvogëlojë dhe perimetrin e vitheve.

Pijeni gjatë gjithë ditës, që të merrni rezultatet më të mira. /

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Mënyra si rrini ulur në karrige tregon mbi personalitetin tuaj https://t.co/Dn0ekAcAvo https://t.co/WbGjgkN8kd
11,300 people follow ALB365
Twitter Pic NateMain Twitter Pic AnilaLil Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Paratë e kujt janë këto që po dalin me thasë jashtë Shqipërisë ?!

Tiranë - Një makinë e blinduar ikën dhe një tjetër vjen, ato i lënë vëndin njëra - tjetrës. Nga  dyert...

Close