|E mërkurë, Prill 26, 2017

Ja këngëtaret që kan dal nudo (+18) 

Disa prej këngëtarëve tona shqiptare arritën majën ë karrierës ,e anët të veshjes apo zhveshjes së tyre, ku shumë prej tyre nuk e patënn tabu të  publikojn ë foto Nudo apo edhe disa prej tyre  patën edhe shfaqje Nudo në skenë.

Gazeta Kosova Sot Online jus jell disa nga foto e këngëtarëve të cilat dolën Nudo.

Emrat e këngëtarëve: Dafina Zeqiri, Bleona Qereti, Rita Ora, Morena Taraku, Zajmina Vajsari.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Partia Socialiste: Ka pasur takime dhe jo konflikt https://t.co/cRppB32jSw https://t.co/oVN4gWwHrn
11,477 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Polici shqiptar heq uniformen dhe jep doreheqje: Jam lodhur nga ky sistem!

Udhëheqësi i Sektorit policor të MPB-së në Kamjan të Tetovës dhe pjesëtar i njësisë speciale të policisë, Idriz Dervishi është...

Close