|E mërkurë, Tetor 18, 2017

Ja ku i fut gruaja sendet e vjedhura në dyqan (video) 

Ky është momenti kur një grua myslimane, e cila mban veshur një hixhab, e shfrytëzon atë për te fshehur produktet e vjedhura në një supermarket.

Ngjarja është filmuar nga një tjetër klient, dhe tregon momentin kur gruaja i drejtohet kasës së supermarketit, me pak produkte për t’i paguar.

Por, ndërkohë ajo është vënë re nga një prej punonjësve, ndërsa i është kërkuar të dorëzojë produktet e vjedhura.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/wahnaIexKS
10,432 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kush i ka fshehur gjurmët e kriminelëve ?

Tiranë - Sa më shumë gërvishtet çështja Doshi apo Frroku, aq më shumë dalin në pah fakte tronditëse. Arrestimet e...

Close