|E diel, Tetor 22, 2017

Ja kur do të vazhdojë ndeshja e ndërprerë Shqipëri-Maqedoni 

Delegatët e UEFA-s kanë vendosur që ndeshja Shqipëri-Maqedoni do të zhvillohet të martën në orën 14:00.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Maqedonisë është ndërprerë në minutën e 75-të, për shkak të reshjeve të mëdha të shiut.

Rezultati i takimit ishte i barabartë 1:1, me golat e shënuar nga Armand Sadiku (10) dhe Ezgjan Alioski (51).

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
15 këshilla jete të shkuajtura nga një 90 vjeçare

Këto këshilla jetësore i ka shkruajtur gruaja 90 vjeçare e quajtur Regina Brett, shkruan powerofpositivity.com. Çdo kush mund të marrë...

Close