|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Ja kur do të vazhdojë ndeshja e ndërprerë Shqipëri-Maqedoni 

Delegatët e UEFA-s kanë vendosur që ndeshja Shqipëri-Maqedoni do të zhvillohet të martën në orën 14:00.

Ndeshja mes Shqipërisë dhe Maqedonisë është ndërprerë në minutën e 75-të, për shkak të reshjeve të mëdha të shiut.

Rezultati i takimit ishte i barabartë 1:1, me golat e shënuar nga Armand Sadiku (10) dhe Ezgjan Alioski (51).

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ultimatumi, mjet i luftës apo i demokracisë

Brenda një jave qytetarëve shqiptarë u ranë disa këmbana alarmi: nga UEFA u ndëshkuam si fajtorë pa faj, ndërsa nga të dyja krahët e politikës u erdhën dy ultimatume të...

Close