|E premte, Qershor 23, 2017

Ja lideret boterore ne moshen 23 vjecare. 

190941     Barack Obama, Benjamin Netanyahu, Vladimir Putin këta 3 burra që kanë në duar fatet e Botës i kemi njohur vetëm kur kanë marrë postet në një moshë tepër të pjekur. Madje jemi mësuar aq shumë me fytyrat e tiparet e tyre sa na duken familjare. Por cudia vjen kur sheh foto të tyre në moshë të re.

Themi cudi sepse nuk e kemi parë kurrë ndonjëherë presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obamën si gangster duke thithur një cigare, Kryeministrin rus, Putin oficer i KGB dhe presidentin izraelit Netanyahu të veshur si komando i forcave ushtarake. Madje Netanyahu duket aq bukurosh, fiks si një foto e shkëputur nga ndonjë fragment filmi. Simpatikë apo jo? Dhe të rinj, 23 vjec.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vihet në pranga autori i atentatit ndaj fisit Çapja

Hollandë - Mbrëmjen e sotme autoritetet holandeze arrestuan shtetasin shqiptar Shkëlzen Hasanpapaj 19-vjeç, pasi akuzohet nga policia shqiptare si autori...

Close