|E hënë, Korrik 24, 2017

Ja maturanti më i famshëm në botê 

Një maturant në Britaninë e Madhe u bë i famshëm në tabloide dhe rrjete sociale, pasi organizoi një hyrje ekstravagante në hotelin ku do të mbahej festa solemne për diplomimin e gjeneratës së tij.

Adoleshenti Zain Kayani shkoi në hotel për mbrëmjen e maturës me një varg veturash luksoze me vlerë rreth 600 mijë euro, duke përfshirë një Rolls Royce super luksoz.

Tërë këtë flotë veturash, vëllai i tij ia ka marrë me qira si dhuratë për diplomim në shkollën e mesme të lartë.

Derisa ai zbriti nga vetura, atë po e prisnin një ekip i tërë xhirimi që ishin punësuar me qëllim që krejt këtë ngjarje ta regjistrojnë në një video, transmeton gazetametro.

Kayani doli nga makina dhe bombat me tym me ngjyrë dhe elemente të tjera ekstravagante shpërthyen, duke bërë që ai ta ketë tërë vëmendjen për vete.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dikur, ja si është dukur femra e përsosur (foto e video)

Shikoni se çfarë e ka kurorëzuar dikur femrën joshëse dhe si kanë ndryshuar standardet e bukurisë gjatë viteve… Edhe pse...

Close