|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Ja modelet më të bukur shqiptare (fotot) 

Estradas shqiptare nuk përbëhet vetëm nga këngëtarë të suksesshëm, por edhe nga modelet e njohura të cilat kanë bërë famë.

Famë, natyrisht jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe jashtë botës, ato janë shumë të njohura.

Duken sikur të ishin të vizatuara. Janë të veçanta deri në pikën e fundit dhe shumë elegante.

Disa prej tyre kanë arritur edhe të shfaqen në kopertinat e revistave më prestigjioze të modës në botë, e disa të tjera kanë edhe linja të veta veshjesh.

Me konstrukt të përkryer fizik, gjithnjë në formë dhe fytyra me tiparet më unike që mund të shohësh. Më poshtë disa prej supermodeleve shqiptare, të cilat kanë mahnitur gjithë botën. /Prive/Telegrafi/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Blerim Çela: PD s’vjen në pushtet përsa kohë është Berisha. Rama po bëhet si Saliu

Njëri ndër themeluesit e Partisë...

Close