|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Ja pamja e re e Pamela Andërson (fotot) 

Ylli televiziv amerikan Pamela Anderson ka befasuar të gjithë me pamjen e saj më të re.

Ajo është paraqitur shumë më ndryshe se sa që publiku është mësuar ta shoh atë, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

E njohur për asetet e saj bombastike, kësaj radhe Anderson është paraqitur më natyrale dhe dukshëm më ndryshe se herave të tjera.

Ajo ishte pjesëmarrëse në edicionin e 40 të Best Award Gala në Paris.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Zëdhënësja e FSHF ‘vdes’ për Edi Ramën (fotot)

Nëse i hedh një sy profilit në...

Close