|E premte, Dhjetor 15, 2017

Ja partnerja e re e David Guetta-s . 

David-Guetta7-2DJ-i i famshëm David Guetta, i cili firmosi divorcin nga gruaja e tij Cathy gjatë vitit 2014,
tashmë ka një partnere të re.

Producenti francez 47-vjeçar po shoqërohet me modelen 22-vjeçare Jessica Ledon. “Ata njihen dhe janë miq prej 2 vitesh e gjysëm”, thotë një burim. “Por, së fundi ajo po e shoqëron nëpër udhëtime”.

Cathy, e cila e ndihmoi Guettan me markën e tij dhe e ndihmoi të bëhej i njohur në rangje ndërkombëtare, mori rreth 15 milion dollarë nga marrëveshja e divorcit.
Ndërkohë, David Guetta rikthehet me albumin “Listen” pas tre vitesh shkëputjeje. Sipas tij, këngët reflektojnë vështirësitë që ai ka hasur në jetë, por ai ende vazhdon t’i dashurojë festat dhe argëtimin.

David-Guetta jessuca

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Burgu për gazetarët” hiqet dënimi

Maxhoranca tërhiqet nga neni 13 i projektligjit...

Close