|E shtunë, Qershor 24, 2017

Ja personat që kërkohen nga policia ( lista me merat e fotot) 

Janë 709 personat më të kërkuar nga policia shqiptare.

Listat e tyre si dhe fotot janë të shpërndara në faqen e Policisë së Shtetit, ku kërkohet bashkëpunimi i qytetarëve për arrestimin e tyre.

Krimet për të cilat akuzohen personat në fjalë janë që nga vrasjet e deri tek grabitjet.

 

listalista2lista3lista4lista5lista6lista7lista8lista9lista10

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjarpër me dy koka në Apolloni?! (foto) https://t.co/rwq2rR64m7 https://t.co/lFxPoQQN9H
11,396 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Shkupi goditet nga bresheri, permbytjet dhe termetet.

  Shkup -  Uji pengoi ecjen e makinave, veçmas në pjesën e urave mbi lumin Vardar, ndërsa breshëri kokërrmadh shkaktoi...

Close