|E enjte, Gusht 24, 2017

Ja personat që kërkohen nga policia ( lista me merat e fotot) 

Janë 709 personat më të kërkuar nga policia shqiptare.

Listat e tyre si dhe fotot janë të shpërndara në faqen e Policisë së Shtetit, ku kërkohet bashkëpunimi i qytetarëve për arrestimin e tyre.

Krimet për të cilat akuzohen personat në fjalë janë që nga vrasjet e deri tek grabitjet.

 

listalista2lista3lista4lista5lista6lista7lista8lista9lista10

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Përplaset kamioni me autoveturën, 3 të plagosur

Lushnje - Një aksident automobilistik ka ndodhur  paraditen e së hënës, 26 tetor në autostradën Lushnje-Fier. Sipas policisë një makinë...

Close