|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Ja personazhet VIP në dasmën mbretërore (fotot) 

Pas ceremonisë së shkëmbimit të unazave si dhe pritjes në pallatin mbretëror, tashmë të ftuarit e dasmës së Princit Leka me Elia Zaharia do të marrin pjesë në darkën që është organizuar me rastin e martesës së tyre.

Të pranishëm në këtë darkë, përveç të ftuarve të ardhur nga monarkitë e njohura të Europës janë edhe personalitet dhe njerëz të rëndësishëm publike në Shqipëri.

Mësohet se të ftuar janë edhe kryetari i Kuvendit Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi.

Po ashtu pjesë e kësaj darke është edhe ish kryeministri Sali Berisha i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Liri Berisha.

Nuk mund të mungonte edhe drejtuesi i emisionit ‘Opinion’ Blendi Fevziu bashkë me bashkëshorten e tij.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Platini : "Vendimi i takon Kom. Disiplinor".

Presidenti i UEFA-s, Michel Platini, me rastin e publikimit të librit të tij "Football Talk" ka dhënë të enjten një intervistë për radio France Info. Gjatë kësaj interviste Platini fokusohet...

Close