|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

Ja personi që ka shëruar 5 mijë njerëz nga kanceri (video) 

Rick Simpson, një nga ikonat më të famshme të vajit të kanabisit në botë dhe një aktivist për legalizimin e marijuanës, ka shëruar më shumë se 5,000 njerëz me vaj kanabisi.

Ai ishte diagnostikuar me kancer të lëkurës më 2002 dhe kishte shëruar veten nga ky lloj rrezikshëm kanceri me vaj kanabisi.

Rick, një mjek popullor dhe një inxhinier mekanik nga Kanada, kishte treguar për Telegraph se si luftoi kundër qeverisë dhe doktorëve të korruptuar.

Ai gjithashtu ka një recetë për të cilën thotë se i vret të gjitha llojet e tumoreve dhe shëron sëmundje si diabetin, epilepsinë dhe astmën – për vetëm 90 ditë.

Në YouTube është publikuar historia e plotë e tij, e cila është shikuar më shumë se 600,000 herë.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Olti Curri mes Olta Gixharit dhe Ilda Bejlerit

Bukuroshet Olta Gixhari dhe Ilda Bejleri gjenden në Drymades këtë fundjavë. Ato kanë postuar në rrjetet sociale një foto në të cilën shfaqen duke marrë rreze dielli për krahë të...

Close