|E martë, Janar 24, 2017

Ja pse kjo këngë ka kaq shumë klikime (video) 

Një grup korean e ka publikuar një këngë të re, e cila po arrin shifra marramendëse në YouTube. Kënga mban titullin “Gjak, djersë dhe lot”, ndërsa bendi quhet BTS (Bulletproof Boy Scouts).

Shumë shpejt klipi i tyre është bërë sensacion në gjithë botën. Në fakt, është publikuar vetëm para dy ditësh (9 tetor) dhe tash (në momentin kur po e publikojmë këtë artikull) numëron mbi 11.5 milionë shikime.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Policia arrestoi 2 shtetas https://t.co/xGOyMYV2m4 https://t.co/NOTO8ZuI1p
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Gazetarë të shteteve të BE vizitojnë Shqipërinë.

Tiranë - Disa gazetarë nga shtetet anëtare të BE-së vizituan Shqipërinë, ku u takuan me zyrtarë të lartë, gazetarë shqiptarë dhe u njohën me situatën në vend. Udhëtimi u organizua...

Close