|E mërkurë, Tetor 18, 2017

Ja pse kjo këngë ka kaq shumë klikime (video) 

Një grup korean e ka publikuar një këngë të re, e cila po arrin shifra marramendëse në YouTube. Kënga mban titullin “Gjak, djersë dhe lot”, ndërsa bendi quhet BTS (Bulletproof Boy Scouts).

Shumë shpejt klipi i tyre është bërë sensacion në gjithë botën. Në fakt, është publikuar vetëm para dy ditësh (9 tetor) dhe tash (në momentin kur po e publikojmë këtë artikull) numëron mbi 11.5 milionë shikime.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/wahnaIexKS
10,432 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
policia-e-fierit
Policia në 24 orë, 3 në pranga, 1 në kërkim dhe 1 në hetim të lirë.

Fier - Më datë 21.09.2014, Komisariati Policise Fier, filloi procedimi penal dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit F.M...

Close