|E hënë, Shkurt 27, 2017

Ja pse ndahen çiftet 

Jo të gjithë e kanë takuar shpirtin e tyre binjakë, por nëse mendoni që kjo është gjëja më e keqe gaboheni. Por ndarja është gjë më e trishtueshme.

Lidhjet e gjata duket sikur janë të vulosura me vulën e përjetësisë, por janë gabimet njerëzore ato që krisin dashuritë e mëdha. Mund të kenë kaluar mbi  8 vite dhe “lufta e vërtetë” është të mbash pasionin ndezur si vitet e para.

Kini kujdes nga situatat e mëposhtme, shkaktaret kryesore të prishjes së një lidhjeje.

1. Çështjet e parave

2.Zënkat pa kuptim

3. Mungesa e komunikimit

4.Mungesa e mirëkuptimit, tolerancës. Në një formë apo në një tjetër dikush gjithmonë duhet të tregohet tolerant ndaj tjetrit

5. Gënjeshtrat

6. Rrëmuja mbizotëron mbi pastërtinë !! Forcohuni pak të jeni më të rregullt. që partnerja/i juaj mos të punojë për të dy.

7. E fundit, por jo më pak e rëndësishëm mos i thoni jo dashurisë

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja zgjidhja e duhur, pantallona atraktive kapri (fotot)

Pantallona praktike dhe të rehatshme mbi zogun e këmbës janë zgjedhje e shkëlqyeshme jo vetëm për shëtitje relaksuese verore pranë...

Close