|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Ja sa fitoni nga shitja e këtyre telefonave 

Nëse jeni të dhënë pas ruajtjes së gjërave të vjetra mund të jeni edhe me fat.

Sipas studimeve, nëse ju keni disa nga modelet e vjetra të celularëve Nokia dhe Motorola atëherë mund të fitoni shumë para, transmeton shqiptarja.

Faqja e internetit eBay ka vërejtur një rritje masive të çmimeve të pajisjeve teknologjike të viteve ‘80 dhe ‘90.

Ja cilët janë dhjetë celularët dhe shifrat që ofrohen momentalisht për to:

Mobira Senator -1,500 £

Motorola DynaTAC 8000X-250 £

Nokia 8800-300 £

Nokia 9000 Communicator-500 £

Motorola 3200-250 £

Motorola StarTAC 130-240 £

Nokia 8810-500 £

Nokia 8850-400 £

Nokia 7280-270 £

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dafina dhe Ledri, skena "hot" gjatë performancës.

       Tiranë - Kanë qenë padyshim në qendër të vëmendjes këtë fundjavë, ku dy prej këngëtarëve më të preferuar të momentit kanë performuar në një nga klubet e kryeqytetit. Pas...

Close