|E shtunë, Janar 20, 2018

Ja shpikjet e bëra nga dembelët (fotot) 

Vetëm për të fituar edhe disa minuta shtesë, disa njerëz janë të gatshëm të ‘shpikin’ gjëra interesante.

Gazeta Express jua dëshmon përmes fotove më poshtë se dembelia është nëna e të gjitha shpikjeve… ose thjesht një mënyrë e mirë për të ruajtur energjinë.

Kur vendos për të shkuar në palestër por nuk je 100% i sigurt.

© OnlyinTheUSA/twitter
S’mund të punosh shtrirë në dysheme, thonin njerëzit…

© maconhudo/twitter
Çfarë the? T’ia heq tiketën dhe ta laj?

© GerardF1/imgur
Kur vajza të thotë ta shtysh në luhatëse, por ti je një dembel i madh.

© blogspot
Dembelia e vërtetë është të gjesh zgjidhje për çdo problem…

© Julija Nėjė/boredpanda
Kur je ‘trendy’ por dembel…

© YordiRosado/twitter
Kur mbetet vetëm një pjatë e larë

© ToeFungus/reddit
Kur nuk ka pjata të lara

© wtfgenie/twitter
Nuk ka asnjë vend ku s’bën të bësh një sy gjumë

© awwyeahgetit/reddit
Kështu e argëtojnë veten përtacët: me shpikje të reja.

© mp3nerd31/reddit
Të rrish kot në punë është gjithashtu art

© AquilaMS_/twitter
Por sekreti i suksesit është i thjeshtë: vetëm përpiqu pak…

© HairyCouch/reddit
dhe thjeshtësoje çdo punë që ke për të bërë…

© JFK_NOSCOPEZ420koosh/reddit
Më ka humbur telekomanda, por kam zgjidhje

© cejaspobladas/twitter
Po, jam përtac. Nuk turpërohem aspak.

© Google+
Të eci? Jo, është e tepërt për mua.

© twitter/Filsde_tepu
Kështu duket një shportë mbeturinash në një familje dembelash

© Whatsoup_/twitter
Kështu do ta shëtis qenin në mëngjes tash e tutje

© newspip/twitter
Ka zgjidhje elegante për çdo problem

© shadowtief/imgur
Eh sa për të shikuar video në celular, kjo është zgjidhja ime

© arvzg/reddit
Ky njeri është një përtac hero

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Hapen kufijtë.Mbi 8 mijë emigrantë hyjnë në Serbi brenda 2 ditësh

Serbi - Serbia vijon të...

Close