|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Ja si lidhet gravata për 10 sekonda (video) 

Më nuk do të shikoni me panik orën, duke u djersitur që do të vonoheni për të shkuar diku, për shkak të kravatës të cilën nuk mund ta lidhni si duhet. Shikoni se si lidhet kravata shpejt dhe në mënyrë të përsosur.

Sa herë ju ka ndodhur që të nguteni për shkuar në dasmë, në punë, në takim me një femër të bukur, ndërkaq kravatën assesi nuk keni mundur ta lidhni? – transmeton Telegrafi.

Ja mënyra e shkëlqyeshme. Me pak praktikë, do ta lidhni vetëm për dhjetë sekonda. Provoni! Shikoni videon se si lidhet kravata:

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Policia, 2 në pranga dhe 3 nën hetim të lirë.

     Fier - Nga strukturat e Drejtorisë së Policisë Qarkut arrestohen/ndalohen 2 shtetas dhe procedohen 3 në gjendje të lirë për vepra penale të ndryshme Më  datë 23.06.2014, nga Komisariati...

Close