|E shtunë, Prill 29, 2017

Ja si zgjerohen xhinset 

I keni larë xhinset, por kur janë tharë, më nuk keni mundur t’i vishni?

Mos u brengosni. Me pak durim dhe shkathtësi lehtë do ta zgjidhni këtë problem, transmeton Telegrafi.

– Për t’i zgjeruar sado pak xhinset teksas të cilat janë “zvogëluar”, spërkatni me ujë në vendet të cilat dëshironi t’i zgjeroni dhe shtrini xhinset në dysheme.

– Qëndroni apo uluni në skajet e xhinseve apo në bel, dhe me duar shtrini pjesët të cilat janë zvogëluar derisa të arrini efektin e dëshiruar.

– Lërini xhinset të thahen gjatë natës dhe jini të sigurt që në mëngjes më lehtë do t’i vishni dhe mbërtheni. /Telegrafi/

Young woman trying on jeans in front of mirror, low angle view

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 4 shtetas në 24 orë https://t.co/AA0DzA7XXN https://t.co/Pw4PqWuJsg
11,357 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fleckenstein : Do vijë dita kur do jemi në BE

Tiranë - Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian Knut Fleckenstein viziton sot Shqipërinë. Ai do të qëndrojnë në vendin tonë...

Close