|E hënë, Shkurt 27, 2017

Ja skema e atentatit ku mbeti i vrarë Neglert Pata (foto) 

Fier – alb365.com siguron skemën  e atetntatit ku mbeti i vrarë dy ditë më parë Neglert Pata 34 vjeçar dhe i plagosur 39 vjecari Ari (Ilirjan) Alinani

Në skemë tregohet drejtimi i lëvizjes së automjeti të autorëve të ngjarjes, automjete rastësore në vendin ku ndodhi ngjarja si dhe automjeti ku mbeti i vrarë Pata dhe drejtimi i lëvizjes së të plagosurit Alinani.

alb365

Atentati në Fier, mësohen detaje të reja (video) 

 

fullsizerender-1 fullsizerender

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja shenjat që tregojnë se keni gurë në veshka

Gurët në veshka ngujohen në traktin urinar të cilët shkaktojnë dhimbje serioze. Nganjëherë njerëzit i injorojnë simptomat që tregojnë se...

Close