|Saturday, December 10, 2016
  • NA NDIQ NË

Ja skema e atentatit ku mbeti i vrarë Neglert Pata (foto) 

Fier – alb365.com siguron skemën  e atetntatit ku mbeti i vrarë dy ditë më parë Neglert Pata 34 vjeçar dhe i plagosur 39 vjecari Ari (Ilirjan) Alinani

Në skemë tregohet drejtimi i lëvizjes së automjeti të autorëve të ngjarjes, automjete rastësore në vendin ku ndodhi ngjarja si dhe automjeti ku mbeti i vrarë Pata dhe drejtimi i lëvizjes së të plagosurit Alinani.

alb365

Atentati në Fier, mësohen detaje të reja (video) 

 

fullsizerender-1 fullsizerender

Add a Comment

%d bloggers like this: