|E hënë, Shkurt 27, 2017

Ja trikot e stinës së vjeshtës 

Shumë veshje do të shndrisin pamjen tuaj këtë vjeshtë. Shiu ka filluar, era fryn, temperaturat janë ulur dhe ne duhet t’ju themi lamtumirë sandaleve të bukura dhe këmbëve të zhveshura.

Mirëpritni parajsën e modës përbërë nga çizme, xhaketa, mantele, kapele, shalle …

Të shkuara janë kohët kur ato pulovrat e thurura ishin vetëm një fjalë për “stilin e gjyshes”. Sot, pulovrat e thurura moderne janë një nga gjërat më të mira rreth vjeshtës dhe dimrit. Në të ngrohtë dhe ato duken të mahnitshme.

Ne sugjerojmë që këtë vjeshtë të vishni pulovra si një xhaketë, të kombinuara me pantallona të thjeshta apo xhinse dhe sigurisht çanta të mëdha.

181234678910111213141516

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja kush janë OJF-të e peticionit për Vettingun (Lista) https://t.co/f8xNm8meQn https://t.co/dtcnEN8vxM
512 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic democras Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Operacioni policor "Gjanica" prangos 6 shtetas .

Fier - Operacioni policor I koduar me emrin “Gjanica” ka zgjatur 36 orë dhe ka vënë në pranga gjashtë pjestarët e...

Close