|E hënë, Janar 23, 2017

Ja truproja më sexi në botë (fotot) 

Një ushtare e cila ishte në detyrë gjatë samitit të G 20-tës në Kinë është cilësuar si “truproja më e bukur” nga mediat soaciale kineze.

Teksa udhëheqësit e botës u takuan për të diskutuar cështje të rëndësishme në Hangzhou, mediat sociale në Kinë ishin të përqendruar tek një truproje që tërhoqi vëmendjen e shumë njerëzve.

Bukuroshja është identifikuar si Shu Xin nga qyteti Guiyang i Kinës ka lindur në vitet ’90 dhe asgjë tjetër nuk dihet për të shkruan “People’s Daily Online”.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: 2.225 vende pune bosh, profesionet dhe si duhet të aplikoni https://t.co/AmQww8cNMU https://t.co/DWnhR9PqV4
500 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Përballje mes “vllezërish” në Euro 2016

Kombëtarja shqiptare do ta nis Evropianin 2016 nw Francë përball Zvicrës Kombëtarja shqiptare do të jetë në grupin A me Francën, Rumaninë dhe Zvicrën derisa Evropianin 2016 do ta nis...

Close