|E hënë, Dhjetor 11, 2017

Ja vajza e Eli Farës , siç nuk e keni parë (foto) 

E ka bërë të pamundurën vetëm që të dal seksi në foto.

Vajza e këngëtares Eli Fara, Marina, ka bërë një ‘throwback’ në llogarinë e saj në Instagram ku shihet se ka postuar një foto të bërë gjatë verës, në plazh.

Në foto vërehet se Marina për pak është ‘thyer’ në mes vetëm që t’i dal një gjoks i madh dhe të pasme bombastike.

Ajo ia ka arritur qëllimit, pasi dukej shumë seksi.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ç’ndodh në Tiranë me Ramën nëse Donald Trump fiton në Washington?

Nga NIKOLL LESI - Duket se Donald...

Close