|E hënë, Shkurt 27, 2017

Ja vathët më të mirë se kristali (fotot) 

Kush do të kishte menduar se vathët e kristalit janë shoqërimi i përsosur me pallton e vjeshtës. Balenciaga e ka dëshmuar se ky lloj i vathëve mund të vihet edhe me gjërat më funksionale.

Qoftë nëse dëshironi të vishni një xhemper klasik të ngjyrës së hirtë apo t’ia shtoni bukurinë fustanit festiv, në këtë dimër padyshim se është mirë të investoni në vathë kristali.

Më poshtë i keni disa vathë kristali të cilët do t’ju bindin se janë të nevojshëm, e më e mira është mund t’i blini me çmime shumë të lira. alb365/Telegrafi/

12345678910

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohen 2 grekë me hashash made in Albania https://t.co/cYNK0rsSCq https://t.co/rjHqRGfzgf
511 people follow ALB365
Twitter Pic rogerham Twitter Pic paparo_l Twitter Pic LILLA_12 Twitter Pic ChiaraMe Twitter Pic nikoleka Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vdes puntori I Bankersit, mister shkaqet. (fotot)

    Fier - Bilbil Demo 53 vjeç I martuar me tre fëmijë banues në Marinëz dhe prej disa vitesh punonjës...

Close