|E diel, Qershor 25, 2017

Jahjaga “fanse” e Brad Pitt. 

20140613163312173646      Londer – Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga duket se është një ndër fanset e aktorit të njohur Brad Pitt, të cilin e ka takuar në Londër, bashkë me bashkëshorten e tij Angeline Jolie. Në fotografitë e takimit bie në sy mënyra se si presidentja e shikon aktorin, tamam si një ndër fanset e tij më të mëdha.

Presidentja Jahjaga ka marrë pjesë në ceremoninë e përmbylljes së punimeve të Samitit Global për Parandalimin e Dhunës Seksuale në Konflikte, i cili i zhvilloi punimet nga 10-13 qershor në Londër. Përveç aktorëve të njohur, që siç duket nga foto Jahjaga ka patur mundësinë edhe të bisedojë me ta, ajo është takuar edhe me personalitete të tjera të politikës amerikane dhe britanike.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja aksionerët e 100 kompanive VIP në Shqipëri (emrat)

“Monitor” ka zbardhur aksionerët dhe pronarët e 100 kompanive më të mëdha, të renditura sipas qarkullimit vjetor të vitit 2014...

Close