|E shtunë, Maj 26, 2018

Jennifer Lopez, 50 vjeçe, por mbetet një nga femrat më seksi në botë 

Jennifer Lopez ka mrekulluar dje, ndërsa është shfaqur në një eveniment.

Edhe pse tashmë është 50 vjeç, këngëtarja dhe aktorja e njohur tregoi se mbetet ende një nga femrat më seksi në botë.

Add a Comment

Close
Read more:
Berisha : Maskat “djegin” , qeveria krihet.

Tiranë - Ish kryeministri Sali...

Close