|E diel, Nëntor 19, 2017

Jennifer Lopez, 50 vjeçe, por mbetet një nga femrat më seksi në botë 

Jennifer Lopez ka mrekulluar dje, ndërsa është shfaqur në një eveniment.

Edhe pse tashmë është 50 vjeç, këngëtarja dhe aktorja e njohur tregoi se mbetet ende një nga femrat më seksi në botë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Çukaj – Ka fshatra pa rrugë e politikanë që nuk kanë shkuar t’u kërkojnë dhe votat (foo e video)t

Fier - Kandidatet e PD Dilaver Kamberaj dhe Olsi Cukaj kane kryer takime me banore te Ruzhdies dhe Patosit Vjeter...

Close