|E hënë, Korrik 24, 2017

Jolie dhe Pitt perseri bashke. 

angelina-jolie--z  USA – Angelina Jolie hap në romancë me Brad Pitt – dhe konfirmon se ata janë ribashkimin në ekranin Dhjetë vjet në që nga fillimi i romancës së tyre, Angelina Jolie e ka zbuluar atë që e bën lidhjen e saj me Brad Pitt kaq të fortë. Ai është familja ime. Ai nuk është vetëm një dashnor dhe partner, e cila është e mrekullueshme, por ai është familja ime tani, tha Angelina në një intervistë të re me Extra.
Ne kemi histori dhe të punojnë shumë për ta bërë atë të madh.Ne nuk lloj të relaksoheni në lidhje me të dhe për të marrë njëri-tjetrin për të dhënë, kështu që si të gjithë, ne kemi sfidat tona, por ne po luftojmë për ta bërë atë të madh. Angelina gjithashtu konfirmoi lajm emocionuese se ajo dhe Brad janë ribashkimin në ekran për herë të parë që u shfaqur së bashku në filmin e vitit 2005 Mr & Mrs Smith.
Kjo nuk është një film i madh, jo një film veprim," zbuloi ajo. Kjo është lloj i film ne dashuri, por nuk janë hedhur shpesh in Kjo është një shumë e eksperimental, film i pavarur-lloj ku ne të merrni për të qenë aktorë së bashku dhe të jenë shumë të papërpunuara, të hapura, provoni gjëra.
Kohët e fundit, mori mama-e-gjashtë Roli titullar në dëmprurës -.. një hit i madh në shtëpinë e Jolie-Pitt catchphrase karakter së Saj .E pra, mire është bërë pjesë e një përshëndetje të familjes .Fëmijët e mi të më pritur me se kur të ecja në derë tani, zbuloi Angelina. Knoxie e do atë dhe u përpoq për të parë nëse të gjithë të tjerët mund ta bëjë atë,duke shtuar:Por ai i thotë baba ai nuk mund ta bëjë këtë.Angelina e dëmprurës bashkë-yll Elle Fanning kohët e fundit raved për përvojën e saj në grup me yll, duke pranuar se e fejuara e Brad është me të vërtetë një nga një lloj. Sa herë që ajo ecën në një dhomë, ju vetëm ia ngul sytë në të,i tha Elle V Magazine. Dhe ajo ishte në këmbë rreth në grup në të gjithë kostum me dy binjakët e saj, një në çdo hip. Kjo e bëri atë të duket edhe më i botës tjetër. Por ajo ishte e pabesueshme. Kemi pasur kohën më të mirë. Unë me të vërtetë e dua atë.Unë do të thotë ajo duket unbelievably mrekullueshëm dhe elegante, shtoi Elle.Dhe ajo është duke luajtur keqen. Ajo ka brirë!

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ledjan Muçaraku
"Gravata e Zezë" : Si i mori 100 mijë € biznesmenit.

       Fier - Ledjon Muçaraku, i riu nga Fieri që kishte mundur të ngrinte një skemë piramidale duke mashtruar rreth...

Close