|E premte, Maj 26, 2017

Ju është bërë partneri si vlla ? Ja si mundë ta shpëtoni lidhjen 

Kur në martesën tuaj filloni të ndieni më shumë miqësi sesa dashuri, kjo mund të duket e vështirë për të ndryshuar kurs.

Por ka një lajm të mirë: kushtojini vetëm pesë minuta çdo ditë për të krijuar atmosferën seksuale dhe martesa juaj do të shkojë shumë gjatë, transmeton Telegrafi.

Këto skena pesë minutëshe të kujtojnë librin e ri të Bonnie Jacobsen: Shpëtoje martesën tënde në pesë minuta në ditë. Provoni një sonte!

Kujtoji vetes se bashkëshorti juaj është personi i vetëm në tokë në këtë moment që mund t’ju ofrojë seks.

Në qoftë se ju merrni pak minuta për të menduar për partnerin tuaj si të dashurin tuaj të zgjedhur, ju do të ndjehen më të lidhur.

Sajoni një gjuhë që vetëm ju të dy e flisni

Një bisedë e shkurtër me humor dhe dashuri do ti japë secilit nga ju mundësi për ndershmëri dhe për të propozuar ide të reja. Nëse ju jeni shumë të trembur për të folur rreth seksit direkt kjo lë të kuptohet te bashkëshorti juaj se ju ndoshta dëshironi që një herë tjetër të bëni dashuri dhe jo në ato momente.

Dush në mëngjes për disa minuta sensuale

Kombinimi i ujit të ngrohtë dhe lubrifikanteve të pastrimit mund të jetë i parezistueshëm. Dushi është vetëm një variacion mbi krevat.

Shkoni në shtrat në të njëjtën kohë

Bashkohu me bashkëshortin tuaj në shtrat me vetëm një këmishë dhe poshtë saj asgjë tjetër. Ju mund të jenë më të rehatshme me veshje pambuku delikate të cilat janë shumë të thjeshta dhe bien shumë në sy dhe për më tepër ju dukeni shumë seksi.

alb365/telegrafi

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: MAS/ S’ka ndryshim, e njëjta rregullore për maturën shtetërore https://t.co/iukH1ItTjB https://t.co/IKkA478rcS
11,303 people follow ALB365
Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Çdo ekzaminim falas për shtatzënat, edhe të pasiguruarat”.

Tiranë - Deri dje, një gruaje shtatzënë i garantohej mbulim shëndetësor vetëm nëse ajo ishte me leje lindjeje, pra vetëm...

Close