|E martë, Shkurt 21, 2017

Ju ka ngec unaza në gisht? Ja sa leht hiqet (video) 

Ju ka ndodhur ndonjëherë që unaza t’ju ngec në gisht? Në rast se kjo përsëritet ne ju tregojmë se si duhet të veproni.

Mund të ndodh që një unazë të mos e hiqni dot nga gishti sepse mund të ju jenë enjtur duart ose keni shtuar pak në peshë. Metoda më e njohur është lubrifikimi i gishtit me pak sapun të tretur ose krem, por kur as kjo mënyrë nuk ka rezultat, atëherë ne kemi një metodë për t’ju treguar se çfarë duhet të bëni.

Mjafton të keni një fjongo apo penjë të çfarëdo lloji, dhe një kruajtëse dhëmbësh për ta futur fjongon poshtë unazës.

Më poshtë mund të shihni përmes kësaj video-je dhe nëse ndodh herën tjetër ju do ta dini se si duhet vepruar.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Gjermania kërkon që “rasti” Haradinaj të përmbyllet shpejt https://t.co/xPmsKrCpNU https://t.co/XBEEpCIvwi
504 people follow ALB365
Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm Twitter Pic Alisiana Twitter Pic kajaturi Twitter Pic clownbom
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Borja Mayoral – Ylli i ri i Real Madridit (video)

Borja Mayoral duket se do të kalojë në ekipin e parë për sezonin 2015/2016, nëse Zidane mbetet edhe më tej...

Close