|E diel, Qershor 25, 2017

Justin Bieber në Monaco për Formula 1. 

jistin bieberMonako – Justin Bieber ka udhëtuar ditën e djeshme drejt Francës jugore për të parë Monaco Formula 1 Grand Prix. Ai i është bashkuar një grupi shoqëror dhe ka bërë xhiro me jaht i veshur me një palë pantallona të shkurtra verore ngjyrë portokalli dhe kapele e pantallona ngjyrë të bardhë. 20-vjeçari duket i menduar.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Xhaka – Kujdes nga Shqipëria, ja kam frikën

Granit Xhaka e ka pranuar se Shqipëria ka një kombëtare të fortë që ka mposhtur skuadra të mëdha. Mesfushori i...

Close