|E diel, Shkurt 25, 2018

Ka një arsye që kjo foto është bërë hit 

Një fotografi e publikuar në rrjetin social Twitter ka habitur të gjithë, duke u pëlqyer dhe shpërndarë me të madhe.

Fotografia, e bërë në një metro të Moskës në Rusi, shfaq pothuajse gjithë pasagjerët duke lexuar libra.

Nikola Mirkovic e publikoi fotografinë në Twitter me përshkrimin: “Metro i Moskës sot. S’kam koment”, transmeton Gazeta Express.

Në kohën kur teknologjia ka poshtuar të gjithë dhe njerëzit janë bërë të varur pas celularëve të cilët i përdorin nonstop kudo, kjo fotografi me pasagjerët duke lexuar libra në vend të përdorimit të celularëve, flet shumë.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
GËZUAR FESTAT E LIRISË SHQIPËRIA IME!

Përshëndetje ATDHEU IM, o e...

Close