|E enjte, Qershor 22, 2017

“Kafshimi” i Suarez dërgonë Italinë në shtëpi. 

BaloteliBrazil – Vazhdon eleminimi nga Kupa e Botes 2014 ne Brazil i ekipeve te medha. Ne ndeshjen mes Italise dhe Uruguajit per grupin D, Diego Godin me golin e shenuar me kokë në minutën e 82-të, i ka nxjerre italianet jashte boterit bazilian.
Nga ndeshja Angli – Kosta Rika
Ndeshja tjeter e këtij grupi ajo Kosta Rika-Angli ka perfunduar në barazim pa gola, por kjo ndeshje ishte vetem sa per statistika, pasi Anglia ishte eliminuar pas dy humbjeve.
Përfundimisht, në grupin D kualifikohen Kosta Rika dhe Uruguaji, që presin rivalët e tyre per në 1/8 finaleve.

Italia i është bashkangjitur ekipeve të mëdha si Spanja, Anglia që nuk arritën të kualifikohen në 1/8.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Eksperimenti – Injektoi spermën në vezë, shikoni çfarë doli (video)

Rusi - Injektoi spermën në vezë. Ky eksperiment është bërë nga një rus. Për të parë rrjedhën, shikojeni videon. alb365

Close