|E premte, Prill 28, 2017

Kafshimi i të dashurit mund t’ju duket dashuri, por e vërteta është shokuese 

Shenjat vjollce apo të kuqe në qafë, të cilat shkaktohen si pasojë e kafshimeve nga partneri, janë me të vërtetë interesante, e veçanërisht kur ju shfaqen për herë të parë. Në momente të zjarrta me pasion, njerëzit kanë tendenca të bëjnë shumë gjëra të cilat nëse nuk do të ishit duke bërë seks, do t’ju dukeshin anormale.

Megjithatë, pavarësisht se mund të mendoni që këto shenja janë vetëm shenja të cilat ju shkaktohen si pasojë e seksit të egër, kjo nuk është e vërtetë.

Fatkeqësisht, këto kafshime të dashurisë janë shenjë se keni mungesë të hekurit. Hekuri është përbërës shumë i rëndësishëm i gjakut dhe kur keni mungesë të tij, trupi shumë më lehtë i shfaqë shenjat e ndryshme. Kjo është e njëjta arsye se përse disa njerëz zhvillojnë probleme si anemia.

Shfaqjet e shpeshta të shenjave të kafshimit në qafë janë shenjë se duhet ta rritni nivelin e konsumimit të ushqimeve që janë të pasura me hekur, siç janë spinaqi dhe mishi i kuq.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vasili merr “timonin” e LSI-së https://t.co/fY6oPfP7p5 https://t.co/paWAt706pI
11,371 people follow ALB365
Twitter Pic Ismaelha Twitter Pic nopalli Twitter Pic PaulG121 Twitter Pic Thrashie Twitter Pic angie201 Twitter Pic mcskinni Twitter Pic numba1_c Twitter Pic oliannka Twitter Pic gudnylar Twitter Pic berniesp Twitter Pic tijana92 Twitter Pic Shyma42 Twitter Pic frog146 Twitter Pic suparuak Twitter Pic Shawncha Twitter Pic karineso Twitter Pic soldier_ Twitter Pic YzatisRo Twitter Pic GloriaBr Twitter Pic 0018b
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vijon kërkimi për aeroplanin e zhdukur EgyptAir

Kërkimi masiv për aeroplanin e zhdukur ka vazhaduar edhe gjatë natës. Aeroplani i kompanisë EgyptAir dje është zhdukur nga radari...

Close