|E diel, Nëntor 19, 2017

Kallashi me foto si asnjëherë më parë 

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të vëmendjes për pozat e saj provokuese, erotike, dhe shumë pak herë e kemi parë atë me selfie normale.

Po po! Një foto e tillë është postuar nga Kallashi. Pa ekspozuar gjoksin, të pasmet apo pa bërë ndonjë veprim me tendencë provokimi. Shiheni Kallashin si një zonjushë të vërtetë. Me miken e saj, Kallashi e uron atë për ditëlindje dhe e quan ‘’BEB’’.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Bella Hadid shtang Venedikun (fotot)

Modelja e Victoria Secret’s tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustan nusërie gjatë xhirimeve në Venecia. 20 vjeçarja ka pozuar...

Close