|E enjte, Maj 24, 2018

Kallashi me foto si asnjëherë më parë 

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të vëmendjes për pozat e saj provokuese, erotike, dhe shumë pak herë e kemi parë atë me selfie normale.

Po po! Një foto e tillë është postuar nga Kallashi. Pa ekspozuar gjoksin, të pasmet apo pa bërë ndonjë veprim me tendencë provokimi. Shiheni Kallashin si një zonjushë të vërtetë. Me miken e saj, Kallashi e uron atë për ditëlindje dhe e quan ‘’BEB’’.

Add a Comment

Close
Read more:
Fier – Patos , 7 km për 40 minuta

Fier - Segmenti rrugor që...

Close