|E diel, Shkurt 25, 2018

Kallashi, s’ma lejon prapanica të shitem as 2 milion euro. 

KALLASHI BELFIE.mpg_snapshot_00.52_[2014.10.07_18.58.41]Personazhi i njohur në rrjetet sociale por jo vetëm, Kallashi njoftoi se pas dhuratës së makinës Porsche që kushton rreth 100 mijë euro, mëngjesin tjetër e ka pritur një tjetër surprizë. Ajo thotë se një politikan i ka ofruar një milion euro.

 “Nuk është e vërtetë se politikani më ka afruar një milion euro për një natë në shtrat, siç e transmetojnë disa portale”, thotë Kallashi për Kosovarja.

“E vërteta është se ai më ka ofruar një milion, por ndoshta jo vetëm për një natë. S’besoj që ka politikan aq budalla që ofron aq shumë para vetëm për një natë”.

“Unë, Kallashi, nuk shitem as për dy milionë. S’më lejon as prapanica jeme”- thotë Kallashi duke qeshur.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Lu “shfryn” për mercedezët luksozë të Ramës, Metës dhe Bashës

Ambasadori i SHBA-së, Donald Lu...

Close