|E diel, Tetor 22, 2017

Kallm i Vogël – Prindër e nxënës vijojnë protestën në ditën e 4 (fotot) 

Fier – Nxenes e prinder ne fshatin Kallm te Vogel vazhdojne protesten per te katerten dite me radhe. Askush nga bashkia Fier , nga DAR Fier nuk ka shkuar qe te flase e te degjoje zerin e tyre. Ata pohuan se dy dite me pare ka qene administratori i njesise adminustrative Mbrostar Gezim Dhima.

Shikoni fotote videon

image image image


image

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Siguria në punë dhe në rrugë , takim I TAP-it me përfaqsues të institucioneve shtetërore (fotot)

Fier - Siguria në rrugë dhe në punë , ky ka qënë qëllimi I takimit që kanë zhvilluar  përfaqësuesit e...

Close