|E hënë, Korrik 24, 2017

Kapen 206 rrenje opium ne Berat. 

 opium_2383941bBerat – Një 54-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Beratit pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike.
Policia bën me dije se ka arrestuar Pëllumb Toskë nga fshati Sinjë. 54-vjeçarit i janë gjetur 206 rrënjë Opium. Sipas policisë rrënjët e opiumit u gjetën pranë banesës së 54-vjeçarit.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Sali Berisha shpartallon grupin anti-Basha. https://t.co/R9r2HMsCIB https://t.co/JPBARzCxsh
11,311 people follow ALB365
Twitter Pic OwenFxtr Twitter Pic Zqyew Twitter Pic MilyarTa Twitter Pic emel_sal Twitter Pic Danchfil Twitter Pic Hanadi80 Twitter Pic Bougainv Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nxënësit rom s’pajisen me libra u mungojnë certifikatat familjare

Fier - Krujë -  Edukimi dhe afrimi i fëmijëve të komunitetit rom pranë shkollave vijon të mbetet një sfidë për...

Close