|E enjte, Qershor 22, 2017

Kapen 3 ton hashash ne 24 ore. 

Itali – gomone me hashashPlote 3 ton hashash kane kapur forcat policore italiane nga dy aksione te kryera ne 24 oret e fundit.Lajmi konfirmohet si nga policia italiane ashtu edhe nga media te ketij vendi.Nderkohe qe policia ka mundur qe te sekuestroje sasine e lendes narkotike, transportuesit e saje ne ted y rastet kane hedhur ne det ngarkesen dhe jane larguar me skaf.
Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ciro Marina. Pasi kanë vënë re se po ndiqeshin nga policia trafikantët kanë hedhur ngarkesën me drogë në bregdet. Operacioni u zhvillua nga Guardia di Financia e Barit dhe Tarantos. Policia bën me dije se droga e kapur ka vlerën rreth 20 mln Euro. Sipas policisë Italiane droga dyshohet të jetë sjellë nga Greqia ose Shqipëria. Operacioni ka nisur dje pas mesnate dhe ka vazhduar deri mëngjesin e sotëm.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Doni të hakmerreni ?! Ja si mundë ta shtrini përtokë të dashurin.

Hakmarrja e një femre nuk njeh kufinj. Këtë e ka treguar më së miri Čeněk Stýblo nga Republika Çeke. Sigurisht...

Close