|E premte, Qershor 23, 2017

Kapen 60 kg hashash . 

index  Greqi – 60 kg marijuanë janë sekuestruar nga policia greke ditën e sotme .Lënda narkotike u pikas në kufi ku po transportohej me çanta nga 4 persona. Policia ka vënë në pranga një 28-vjeçar shqiptar.
Sapo kanë vënë re që po ndiqeshin nga policia 4 trafikantët kanë braktisur çantat me lëndën narkotike dhe janë arratisur ndërkohë që policia ka mundur të arrestojë vetëm njërin prej tyre. I riu shqiptar u kap pranë Janinës ndërkohë që tre të tjerët janë shpallur në kërkim.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Një në pranga dhe një në kërkim, thyen xhamin e dyqanit

Fier - Specialistët për Hetimin e Krimeve  në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasin A.B, 17 vjeç, banues...

Close