|E enjte, Qershor 22, 2017

Kapet peshkaqeni mbi 2 metra i gjate dhe 45 kg. 

652464706lajmetari652464706     Durres – Në rrjetat e peshkatarëve të Durrësit ka rënë një peshkaqen mbi 2 metra i gjatë dhe me peshë 45 kilogram.
Peshkaqeni është kapur në Durrës sot pasdite rreth orës 18:00 nga peshkatarët e qytetit bregdetar.
Shfaqja e peshkaqenëve në ujërat e detit Adriatik, nuk është më një dukuri e rrallë, pasi në vitete e fundit peshkaqenët janë kapur shpesh nga peshkatarët shqiptarë.

alb365.com

 

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja ushtrimi i vetëm që ju mban të shëndetshëm

Vetëm një orë ecje e shpejtë në ditë do të eliminojë të gjitha rreziqet e dëmshme shnëdetësore që mund të...

Close