|E mërkurë, Gusht 23, 2017

Kapet peshkaqeni mbi 2 metra i gjate dhe 45 kg. 

652464706lajmetari652464706     Durres – Në rrjetat e peshkatarëve të Durrësit ka rënë një peshkaqen mbi 2 metra i gjatë dhe me peshë 45 kilogram.
Peshkaqeni është kapur në Durrës sot pasdite rreth orës 18:00 nga peshkatarët e qytetit bregdetar.
Shfaqja e peshkaqenëve në ujërat e detit Adriatik, nuk është më një dukuri e rrallë, pasi në vitete e fundit peshkaqenët janë kapur shpesh nga peshkatarët shqiptarë.

alb365.com

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja ushqimet që u zbardhin dhëmbët në mënyrë natyrale

Buzëqeshja juaj është një nga gjërat e para që shohin njerëzit te ju, kështu që kujdesuni që të hani ushqimet...

Close